Про скликання позачергової сесії Свалявської міської ради

Дата: 29.08.2023 09:57

30 серпня 2023 року о 10:00 год. відбудеться засідання позачергової сорок сьомої сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання з наступним порядком денним:

1. Про звільнення директора Свалявської дитячо-юнацької спортивної школи Свалявської міської ради.

2. Про призначення директора Свалявської дитячо-юнацької спортивної школи Свалявської міської ради

3. Про безоплатну передачу службового автомобіля з балансу Свалявського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  на баланс відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради Закарпатської області.

4. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Свалявської міської ради гуманітарної допомоги.

5. Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в оренду.