Цифрограм

Дата: 08.09.2023 09:45

Цифрограм - це національний тест на цифрову грамотність. Після складання тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання та навички.

Відповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності громадян, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року „Про Стратегію кібербезпеки України” в Україні реалізується проект, який охоплює національний портал із розвитку цифрової грамотності Дія.Освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність Цифрограм. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія.Освіта та знаходиться на контролі керівництва держави.

Цифрограм – це можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину. Бета-версія Цифрограму пропонує дати відповідь на 90 запитань. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей DigComp 2.1. для громадян, що була адаптована українськими експертами. Після складання тесту особа отримує електронний сертифікат, що підтверджує знання та навички.

Які запитання очікують на вас?

1. Основи комп’ютерної грамотності

2. Інформаційна грамотність, вміння працювати з даними

3. Створення цифрового контенту

4. Комунікація та взаємодія у цифровому суспільстві

5. Безпека в цифровому середовищі

6. Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя.

Розпочніть тестування: https://osvita.diia.gov.ua/digigram