ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Дата: 08.09.2023 14:52

Ярмарок вакансій стане не лише інформаційною, а й комунікаційною платформою.  Будуть представлені вакансії, які актуальні зараз, і ті, що з’являться до кінця наступного року. Захід має на меті допомогти місцевим мешканцям та вимушеним переселенцям реалізувати свій потенціал і знайти перспективну роботу, а бізнесу – посилити свої команди новими фахівцями.

Пропозиції роботодавців можна буде переглянути не лише 14 вересня, а й на регіональному порталі Допомога Закарпаття.

Ярмарок вакансій – це про поєднання інтересів усіх зацікавлених сторін та постійне оновлення переліку доступних вакансій.

Захід в Ужгороді покладе початок масштабування ініціативи в області. Незабаром такі зустрічі планують провести в усіх районах Закарпаття, що дасть можливість залучити максимальну кількість компаній і людей, які шукають роботу.

На Ярмарку вакансій  представить обласна військова адміністрація та її міжнародні партнери, зокрема до проєкту долучилося Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Польова координаторка УВКБ ООН Віра Шелест зауважила, що Закарпаття зараз має великий потенціал для розвитку, адже чимало людей, особливо серед вимушених переселенців, намагаються знайти роботу чи отримати перекваліфікацію, а компанії готові прийняти їх.

На Ярмарку вакансій також буде окрема програма для дітей. Де малеча разом з батьками зможе ознайомитися з різними професіями, взяти участь у майстер-класах тощо.

Захід відбудеться 14 вересня о 12:00 на наб. Незалежності в Ужгороді.