Свалявська міська рада

Закарпатської області

Про скликання сорок дев’ятої сесії Свалявської міської ради VIII скликання

Дата: 18.09.2023 13:58
Кількість переглядів: 248

29 вересня 2023 року о 10:00 год. у приміщенні за адресою м. Свалява, пл. Головна, 1 відбудеться засідання сорок дев’ятої сесії Свалявської міської ради VIII скликання з орієнтовним порядком денним: 

1. Про затвердження Статуту Драчинського закладу дошкільної освіти Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та  приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи.

2. Про затвердження Статуту Свалявського  закладу дошкільної освіти №2 Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи.

3. Про затвердження Статуту Свалявського  закладу дошкільної освіти №3 Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи.

4. Про затвердження Статуту Свалявського  закладу дошкільної освіти №4 Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та приведення у відповідність адреси місцезнаходження.

5. Про затвердження Статуту Свалявського  закладу дошкільної освіти №5 Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи.

6. Про затвердження Статуту Свалявського  закладу дошкільної освіти №6 Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та приведення у відповідність адреси місцезнаходження.

7. Про затвердження Статуту Плав’янського  закладу дошкільної освіти Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та приведення у відповідність адреси місцезнаходження.

8. Про затвердження Статуту Росошанського  закладу дошкільної освіти Свалявської міської ради Закарпатської області та приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи.

9. Про затвердження Статуту Стройненського  закладу дошкільної освіти Свалявської міської ради Закарпатської області у новій редакції та приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи.

10. Про звіт начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради Закарпатської області.

11. Про звіт про виконання бюджету Свалявської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

12. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за І півріччя 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області.

13. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за I півріччя 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області.

14. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за I півріччя 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради Закарпатської області.

15. Про затвердження Програми розвитку Свалявської школи мистецтв Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023 рік.

16. Про внесення змін до «Програми розвитку Свалявської дитячо-юнацької спортивної

школи на 2023 рік».

17. Про звіт директора Комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області.

18. Про звіт начальника Комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради Закарпатської області.

19. Про надання дозволу на списання з балансу КНП «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області рентгенівського комплексу РУМ-20М шляхом ліквідації.

20. Про надання дозволу на списання транспортного засобу з балансу КНП «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області шляхом ліквідації.

21. Про надання дозволу на списання майна з балансу Дусинського закладу загальної середньої освіти Свалявської міської ради.

22. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної  власності Свалявської міської ради,  які підлягають малій приватизації в 2023 - 2024 роках.

23. Про передачу майна комунальної власності Свалявської міської ради на баланс відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради та закріплення його на праві оперативного управління.

24. Про перейменування відділу комунального майна, господарського забезпечення, інфраструктури та житлово-комунального господарства Свалявської міської ради Закарпатської області та затвердження Положення в новій редакції.

25. Про утворення відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Свалявської міської ради Закарпатської області та затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства та інфраструктури Свалявської міської ради Закарпатської області.

26. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 18 листопада 2022 року №965 «Про затвердження структури, штату та загальної чисельності виконавчих органів Свалявської міської ради Закарпатської області».

27. Про передачу земельної  ділянки комунальної  власності в оренду.

28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

31. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки. 

32. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки.

35. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

38. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

41. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж  її у власність.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

44. Про надання дозволу на виготовлення паспорта водного об’єкта на земельній  ділянці  комунальної власності водного фонду.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

46. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж  її у власність.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду.

49. Про надання дозволу на виготовлення  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

50. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу  її в оренду.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

53. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж  її у власність.

54. Про передачу земельної  ділянки комунальної  власності в оренду.

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

59. Про затвердження змін до «Програми розвитку земельних відносин на території Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023-2025 роки».

60. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

61. Про надання дозволу на виготовлення паспорта водного об’єкта на земельній  ділянці  комунальної власності водного фонду.

62. Про затвердження детального плану території.

63. Про затвердження детального плану території.

64. Про затвердження детального плану території.

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь