Дата: 03.11.2023 14:50

02 листопада 2023 року уповноваженою особою Відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю робіт:  Капітальний ремонт даху Свалявського закладу дошкільної освіти №6 Свалявської міської ради в м. Свалява по вул. Київській, 6. Коригування (ДК 021:2015 - 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація).

Очікувана вартість закупівлі становить 5 306 966,40 грн з ПДВ.

Пропозиції по даній закупівлі приймаються до 10 листопада 2023 року (00 год. 00хв.)

Строк виконання робіт – до 01 серпня 2024 року.

Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.

З вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-02-013972-a.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (опубліковано на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) міститься у додатку: