Свалявська міська рада

Закарпатської області

Про скликання п’ятдесят п’ятої сесії Свалявської міської ради VIII скликання

Дата: 12.12.2023 16:39
Кількість переглядів: 159

 

 

21 грудня 2023 року о 10:00 год. у приміщенні за адресою: м. Свалява, пл. Головна, 1 відбудеться засідання п’ятдесят п’ятої сесії Свалявської міської ради VIII скликання з орієнтовним порядком денним: 

1. Про початок розробки оновлення Стратегії розвитку Свалявської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки.

2. Про затвердження Положення «Про бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади».

3. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за 9 місяців 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради Закарпатської області.

4. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2024 рік.

5. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за 9 місяців 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області.

6. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2024 рік.

7. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за 9 місяців 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області.

8. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області» на 2023 рік.

9. Про затвердження Програми медичного забезпечення мешканців Свалявської міської територіальної  громади у разі амбулаторного лікування на 2024-2026 роки.

10. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2024 рік.

11. Про затвердження Програми природоохоронних заходів місцевого значення Свалявської міської ради на 2024-2026 роки.

12. Про затвердження Програми надання поворотної фінансової допомоги (резервних коштів), що виплачується патронатним вихователям до моменту отримання державної соціальної допомоги на 2024-2026 роки.

13. Про затвердження Програми підтримки комунальної установи «Свалявський міський трудовий архів» на 2024 рік.

14. Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2024 рік.

15. Про внесення змін до Програми розроблення та оновлення містобудівної документації Свалявської міської ради на 2022 – 2025 роки.

16. Про затвердження Програми фінансування пільг на оплату послуг зв’язку окремих категорій мешканців Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік.

17. Про затвердження Програми соціальної підтримки мешканців Свалявської міської територіальної громади «Турбота» на 2024 – 2025  роки.

18. Про затвердження внесення змін до Програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023– 2024 роки.

19. Про затвердження Програми інформатизації Свалявської міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки.

20. Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг на території Свалявської міської ради на 2024 – 2025 роки.

21. Про затвердження Програми відзначення на території Свалявської міської територіальної громади державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2024 рік.

22. Про затвердження Програми розвитку дитячо-юнацької спортивної школи Свалявської міської ради на 2024 рік.

23. Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на 2024 рік.

24. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік.

25. Про затвердження Програми безоплатного харчування учнів пільгової категорії громадян закладів загальної середньої освіти Свалявської міської ради на 2024 рік.

26. Про затвердження Програми організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти Свалявської міської ради на 2024 рік.

27. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Свалявської міської ради на 2024 рік.

28. Про затвердження Програми утримання комунального майна Свалявської міської ради на 2024 рік.

29. Про затвердження комплексної Програми енергозбереження та енергоефективності Свалявської міської територіальної громади на 2024 - 2025 роки.

30. Про впровадження системи енергетичного менеджменту у Свалявській міській територіальні громаді.

31. Про включення до Переліку першого типу нерухомого майна комунальної власності та затвердження умов оренди.

32. Про внесення змін до видів економічної діяльності (КВЕД) комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області.

33. Про затвердження Програми з благоустрою Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік.

34. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 18 листопада 2022 року №965 «Про затвердження структури, штату та загальної чисельності виконавчих органів Свалявської міської ради Закарпатської області».

35. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 03.02.2021 року №115 "Про створення територіального центру соціального обслуговування".

36. Про бюджет Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік.

37. Про внесення змін до контракту з директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Свалявської міської ради».

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

40. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної  власності та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

43. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

46. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж території Іршавської міської територіальної громади, Хустського району, Закарпатської області.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки комунальної  власності.

48. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

49. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

53. Про передачу  земельної ділянки комунальної  власності в оренду.

54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду.

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

56. Про передачу земельної ділянки комунальної  власності в оренду.

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

58. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та  передачу  їх в оренду.

60. Про розгляд клопотання ТОВ «Карпатські Зорі».

61. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж  її у власність.

62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

63. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки.

64. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Мала Мартинка.

65. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Черник.

66. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Лопушанка.

67. Про затвердження тексту Меморандуму про партнерство та співпрацю між Благодійною організацією «Українська фундація «Мрія» та Свалявською міською радою Закарпатської області.

68. Про затвердження тексту Меморандуму про співпрацю між громадською організацією «Сольва-ПРОГРЕС» та Свалявською міською радою.

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь