Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 22.01.2024 15:01

31 січня 2024 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради з орієнтовним порядком денним:

1. Про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2. Про надання  дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

3. Про продовження перебування дитини в комунальному некомерційному підприємстві «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини».

4. Про призначення  піклувальника над дітьми-сиротами.

5. Про звільнення особи від повноважень  піклувальника.

6. Про затвердження персонального складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Свалявської міської ради.

7. Про надання пільги та звільнення від оплати за навчання дітей в Свалявській школі мистецтв Свалявської міської ради у 2023-2024 навчальному році.

8. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

9. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

10. Про виділення одноразової матеріальної допомоги внаслідок стихійного лиха (паводку).

11. Про відшкодування оплати за вивезення побутових відходів «Почесним громадянам Свалявської міської територіальної громади».

12. Про зняття з квартирного обліку у зв’язку із смертю.

13. Про взяття на квартирний облік.

14. Про взяття на квартирний облік.

15. Про взяття на квартирний облік.

16. Про взяття на квартирний облік.

17. Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для порушників та засуджених, на яких судом накладено адміністративне стягнення та покарання у вигляді громадських робіт на 2024 рік.

18. Про визначення переліку об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2024 рік.

19. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі та водостічних систем в житловому будинку.

20. Про схвалення Програми здійснення компенсації частини вартості придбаних суб’єктами господарювання альтернативних джерел енергозабезпечення на 2024 рік.

21. Про схвалення Програми про сплату членських внесків Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» на 2024-2026 роки.

22. Про схвалення проєкту Програми підтримки військової частини А4667 на 2024 рік.

23. Про затвердження акту №1 Комісії з визначення розмірів збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

24. Про затвердження акту №2 Комісії з визначення розмірів збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

25. Про затвердження акту №3 Комісії з визначення розмірів збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

26. Про затвердження акту №4 Комісії з визначення розмірів збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

27. Про затвердження акту №5 Комісії з визначення розмірів збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

28. Про затвердження акту №6 Комісії з визначення розмірів збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

29. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності.

30. Про погодження розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

31. Про погодження розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

32. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 28 березня 2023 року №95 «Про затвердження персонального складу та положення робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Свалявської міської територіальної громади».

Різне.