Про скликання позачергової п’ятдесят шостої сесії Свалявської міської ради VIІI скликання

Дата: 02.02.2024 11:12

06 лютого 2024 року о 10:00 год. у приміщенні за адресою: м. Свалява, пл. Головна, 1 відбудеться засідання позачергової п’ятдесят шостої сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання з наступним порядком денним:

1. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з оренди нерухомого комунального майна № LLE001-UA-20240112-94869.

2. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з оренди нерухомого комунального майна № LLE001-UA-20240118-53141.