КП "Водопостачання та водовідведення" інформує

Дата: 19.02.2024 11:15

Шановні абоненти !

Просимо терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року № 1405, пункту 4 статті 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року №2189-VIIIВиконавець комунальної послуги має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

Також діючим законодавством передбачено обов’язок споживача інформувати виконавця про тимчасову відсутність в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів (за відсутності приладів обліку); якщо період відсутності споживача та інших осіб перевищує шість місяців, споживач для реалізації права на неоплату вартості послуг у разі їх невикористання (за відсутності приладів обліку) у місячний строк з моменту закінчення кожного шестимісячного періоду зобов’язаний надавати виконавцю оновлену заяву з відповідними підтвердними документами в електронній або паперовій формі.

Тому ми звертаємось до наших абонентів, які мають борги за послуги перед нашим підприємством, терміново погасити заборгованість, щоб уникнути відключення від водопостачання та водовідведення за існуючу заборгованість.

Для подачі показників лічильника споживачі можуть звертатися за телефоном: +380661009442, а також надавати фото лічильників на Viber за вище вказаним номером.

Також інформуємо про можливість створення електронного кабінету споживача для фізичних та юридичних осіб на сайті: abon.com.ua, для самостійного подання показників лічильника.

Адміністрція КП «Водопостачання та водовідведення»

Свалявської міської ради Закарпатської області