Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 22.02.2024 15:40

23 лютого 2024 року о 09.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява,   пл. Головна, 1) відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.

На розгляд виконавчого комітету Свалявської міської ради винести наступні питання:

1. Про надання згоди на проведення психіатричного огляду малолітньої дитини.

2. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

3. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 15 червня 2021 року № 196 «Про затвердження персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Свалявської міської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування)».

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 14 грудня 2021 року № 388 «Про затвердження персонального складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Свалявської міської ради».

6. Про  внесення змін до  рішення виконавчого комітету Свалявської  міської ради  від 14 грудня 2021 року № 390 «Про затвердження персонального складу  Координаційної  ради з  питань координації дій щодо запобігання та  протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі  людьми при виконавчому комітеті Свалявської міської ради».

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 18 серпня 2023 року № 265 «Про комісію з питань звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг Свалявським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

8. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

9. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

10. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

11. Про погодження розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

12. Про погодження розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.