Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 06.03.2024 10:43

15 березня 2024 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради з орієнтовним порядком денним:

1. Про зміну статусу дитини.

2. Про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

3. Про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

4. Про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого  майна.

6. Про надання пільги та звільнення від оплати за навчання дітей в Свалявській школі мистецтв Свалявської міської ради у 2023-2024 навчальному році.

7. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

8. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

9. Про взяття на квартирний облік.

10. Про взяття на квартирний облік.

11. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

12. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для заміни вікон та дверей в квартирі.

13. Про нарощування та приведення у готовність до використання за призначенням об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території Свалявської міської територіальної громади.

14. Про схвалення Програми розбудови інформаційно-аналітичної системи «Ситуаційний центр «Безпекове Закарпаття» на 2024 рік.

15. Про розгляд заяви Повного товариства «Ломбард Сакура» Качанова А.В. і компанія».

16. Про встановлення дорожніх знаків на території м. Свалява.

Різне.