Повідомлення ТОВ «КРОК ВУД» про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 13.03.2024 09:58

Повідомлення ТОВ «КРОК ВУД»

1. Повне найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «КРОК ВУД»

2. Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВ «КРОК ВУД»

3. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 36586411

4. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 89308, Закарпатська обл. Мукачівський р-н. с. Сасівка, буд. 12; Бурч Ярослава Дмитрівна; 066 193 34 78; asiverska@gmail.com

5. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 89300, Закарпатська обл. Мукачівський р-н. м. Свалява, вул. Робітнича, 754 .

6. Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для існуючого об’єкту.

7. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності.  Вид діяльністі ТОВ «КРОК ВУД» у відповідності до ст.3 ЗУ«Про оцінку впливу на довкілля» не підлягає оцінці впливу на довкілля.

8. Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): ТОВ «КРОК ВУД» займається виготовлення меблів. На території підприємства розташовані такі джерела: два циклони ОЄКДМ від пилорами, рукавний фільтр, бункер накопичувач, два дизель генератори Promac GSW для резервного живлення підприємства, вентилятор брикетного цеху, зварювальний пост, лакувальна камера, вентилятор цеху №2, два вентилятори цеху №4, розкрій бензопилою, п’ять котлів Е-1,0-0,9 для потреб підприємств.

9. Відомості щодо видів та обсягів викидів: на території підприємства: знаходиться 11 стаціонарних організованих джерел викидів та 4 неорганізованих джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. В атмосферне повітря викидається: оксид вуглецю – 2,68185 т/рік, заліза оксид**(в переpахунку на залізо) - 0,01623 т/рік, манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану – 0,000177 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом 9,957703 т/рік, оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 2,757423 т/рік, т/рік, діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки – 0,00556 т/рік, Неметанові леткі органічні сполуки, в т.ч.: 0,040408 т/рік, Гас 0,0001 т/рік, Ацетон 0,01424 т/рік, Ксилол 0,02362 т/рік, Формальдегід 0,002448 т/рік, Вуглецю діоксид 385,606 т/рік, Метан 0,06854 т/рік, Азоту(1) оксид (N2O) 0,005483 т/рік.

10. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконанні  та / або які потребують виконання : відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №448 від 27.06.2023р. на підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження  найкращих існуючих технологій виробництва та методів керування не передбачаються.

11. Перелік заходів щодо скорочення викидів: Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для даного підприємства не передбачаються.

12. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів:

Природоохоронні заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для даного підприємства не передбачаються.

13. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству:

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують затверджені граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовини, які не підлягають регулюванню не перевищують гігієнічні нормативи.

14. Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування в Закарпатську обласну державну адміністрація (Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації ) 88008, Закарпатська обл. м.Ужгород, пл. Народна, 4.

e-mail: central@ecozakarpat.gov.ua тел.: (0312) 61-67-01.