Свалявська міська рада

Закарпатської області

Увага! Оголошується початок прийому проєктів для реалізації в рамках бюджету громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади

Дата: 29.03.2024 10:20
Кількість переглядів: 238

Увага! Оголошується початок прийому проєктів для реалізації в рамках бюджету громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади

https://rada.info/upload/users_files/04331633/5ca324a24b7a65f31192dfdadda4246e.png

 

 

Із 1 квітня в Свалявській міській раді стартує прийом проектів від активних громадян на конкурс «Бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади». Це чудова можливість для громадян взяти безпосередню участь в управлінні громадою, скерувати бюджетні кошти на потрібні та важливі справи.

Прийом проектів триватиме до 30 квітня. Після цього вони будуть проаналізовані й опрацьовані профільними спеціалістами.

Подати проєкт на конкурс може будь-яка особа, яка зареєстрована та проживає на території Свалявської міської  територіальної громади  і на момент подання проєкту досягла 16-річного віку.

Більш детально з описом категорій проектів та іншими деталями конкурсу можливо ознайомитись у Положенні про бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади,  затвердженому рішенням міської ради від 21.12.2023 №1507.

Бланки для заповнення розміщено на офіційному веб-порталі Свалявської міської ради у розділі «Бюджет громадських ініціатив».   

Також Вам їх надішлють електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: uerdasva@ukr.net.

 

З метою прийому громадян з питань бюджету громадських ініціатив, надання інформаційної та консультативної підтримки, прийняття проєктів, забезпечення голосування тощо, розпорядженням міського голови від 27.03.2024 № 60 визначено відповідальний структурний підрозділ - відділ економіки, промислової політики, інвестицій та туризму Свалявської міської ради, що здійснює координацію впровадження бюджету громадських ініціатив .

Відповідальний структурний підрозділ здійснює:

інформаційний та методичний супровід авторів проєктів;

видачу бланків проєктів;

прийняття проєктів у паперовому вигляді;

ознайомлення мешканців зі списком проєктів, які прийняті для голосування;

забезпечення проведення процесу аналізу проєктів;

оприлюднення проєктів, результатів аналізу проєктів, інших матеріалів щодо громадських ініціатив;

забезпечення процесу голосування, процесу формування Комісії.

 

Проєкт подається автором у електронному та паперовому вигляді до відділу економіки, промислової політики, інвестицій та туризму Свалявської міської ради за адресою: м. Свалява, пл. Головна, 1 , кабінет  216 виключно у робочий час згідно з регламентом роботи Свалявської міської ради (регламент роботи оприлюднено на офіційному сайті Свалявської міської ради).

Автор проєкту, перед поданням, може звертатися до міської ради щодо уточнення належності до комунальної власності Свалявської міської ТГ земельної ділянки та об’єкта, на якому планується реалізація проєкту, відповідності пріоритетам розвитку громади, визначених Стратегією розвитку Свалявської територіальної громади на період до 2027 року. Заповнені бланки проєктів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів бюджету громадських ініціатив Свалявської міської ТГ (за винятком сторінок, які містять персональні дані авторів проєкту), відповідальний структурним підрозділом о оприлюднюються у розділі «Бюджет громадських ініціатив» на офіційному сайті Свалявської міської ради та в електронній системі «Громадський бюджет». 

За вартістю проєкти поділяються на:

малі – це проєктна пропозиція загальною вартістю реалізації  до 100 тис.грн.;

великі – це проєктна пропозиція загальною вартістю до  400 тис.грн.

Реалізація проєктів-переможців Громадського бюджету  відбуватиметься у 2025 році.

Усіх, хто не байдужий до проблем громади та має своє бачення щодо їх вирішення, запрошуємо взяти участь у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади»! 

За якими напрямками можуть бути подані проєкти (тематика проєктів)?

- безпека та громадський порядок;

- енергозбереження та захист довкілля;

- комунікації з громадськістю та інформаційні технології;

- соціальний захист та соціальні проєкти;

- культура, спорт та туризм;

- освітні проєкти;

- благоустрій міського простору.

 

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://svalyavska-gromada.gov.ua/bjudzhet-gromadskih-iniciativ-svalyavskoi-miskoi-teritorialnoi-gromadi-15-59-07-11-01-2024/

 

Проєкт подається згідно форми за посиланням https://docs.google.com/document/d/17cQh-7d5-7OZseTUPA0XKsG0q2PcvzaG/edit?usp=sharing&ouid=114859573509941393625&rtpof=true&sd=true

 

Голосування за проєкти для реалізації за рахунок коштів бюджету громадських ініціатив Свалявської міської ТГ здійснюється у такі способи:

 

- в електронному вигляді через електронну систему «Громадський бюджет» (інструкція з голосування на платформі для користувачів: https://youtu.be/BoOEGgfklMM);  

- в паперовому вигляді шляхом заповнення бланку голосування (Додаток 4 до Положення) у Центрі надання адміністративних послуг Свалявської міської ради з обов’язковою ідентифікацією особи відповідно до чинного законодавства та цього Положення.

Кожен голосуючий може віддати один голос за малий проєкт та один голос за великий проєкт у кожному році.

Проєкт повинен набрати мінімум 50 голосів мешканців Свалявської міської територіальної громади.

Підрахунок голосів здійснюється автоматично електронною системою «Громадський бюджет».

Результати голосування, рейтинги та списки проєктів-переможців, рекомендованих до впровадження, затверджуються Комісією з питань бюджету громадських ініціатив.

 

З будь-якими запитаннями звертайтесь у відділ економіки, промислової політики, інвестицій та туризму Свалявської міської ради та за телефоном: +380506186817

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь