Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 17.04.2024 10:04

22 квітня 2024 року о 15.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради з орієнтовним порядком денним:

1. Про визначення суб’єкта господарювання, що здійснює операцію з видалення побутових відходів.

2. Про встановлення тарифу на послугу з управління побутовими відходами (видалення) Комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради.

3. Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від  21.02.2023 р. № 55 «Про призначення помічника дієздатній фізичній особі  Кобулей Єлизаветі Павлівні».

4. Про припинення піклування над повнолітньою дієздатною фізичною особою Ковач Розалією Василівною.

5. Про припинення піклування над повнолітньою дієздатною фізичною особою Юрковою Ганною Юріївною.

6. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

7. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

8. Про відшкодування оплати за вивезення побутових відходів «Почесним громадянам  Свалявської міської територіальної громади».

9. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для капітального ремонту житлового будинку.

10. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

11. Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації для підключення об’єкту до мережі вуличного газопостачання.

12. Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації для підключення об’єкту до мережі вуличного газопостачання.

13. Про надання  дозволу  на  порушення об'єкту благоустрою.

14. Про схвалення проєкту Програми «Поліцейський офіцер громади» Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік.

15. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Різне.