Міжнародна виставка URBIS у м. Брно

Дата: 23.04.2024 16:04

Міжнародна виставка URBIS у м. Брно

4-6 червня 2024 року в місті Брно (Чеська Республіка) відбудеться щорічна міжнародна виставка URBIS, яка є новим форматом «Smart Cities Meetup».

Проведення міжнародного виставкового заходу планується за участі представників органів державної влади, місцевого самоврядування та компаній, які спеціалізуються на впровадженні нових технологій у сфері містобудування та забезпечення ефективного функціонування місцевої інфраструктури.

У рамках URBIS передбачена презентація промислово-індустріального потенціалу міст.

Українській стороні буде виділено спеціальний стенд. Участь у заході для представників органів державної влади та місцевого самоврядування буде здійснена за рахунок чеської сторони, а представникам українських компаній буде надано пільгові умови.

Більше інформації щодо заходу можна отримати за посиланням: https://www.bvv.cz/urbis