Відкрито конкурс проектів у рамках продовольчого напряму «Ветеринарна програма 2025-2027» Програми Європейського Союзу «Єдиний ринок» (Veterinar programmes 2025-2027)

Дата: 09.05.2024 16:19

Відкрито конкурс проектів у рамках продовольчого напряму

У рамках програми Європейського Союзу «Єдиний ринок» – «Ветеринарні програми» спрямовані на ліквідацію, контроль та нагляд за хворобами тварин і зоозонами. Їх складовою є захист, профілактика, нагляд та раннє реагування щодо хвороб тварин.

🇺🇦 Українські реципієнти матимуть можливість подати заявки у рамках конкурсу на 2025 – 2027 роки щодо таких хвороб: африканська чума свиней, сказ та пташиний грип.

📌Основні критерії щодо прийнятності проєктних пропозицій є:

⭐️запобігання великим епідеміям (наприклад, пташиний грип та африканська чума свиней) або зоозонам (наприклад, сальмонельоз та сказ);

⭐️здійснення прямого впливу на здоров’я людини;

⭐️дотримання обов’язкових заходів відповідно до законодавства ЄС (Регламент (ЄС) 2016/429 про трансмісивні хвороби тварин);

⭐️консолідація ситуації щодо здоров’я тварин в ЄС.

💶Загальне доступне фінансування конкурсу: 122 млн євро.

❗️ Кінцевий термін для подачі заявок: 30 травня 2024 року.

🔗Більше інформації щодо конкурсу та вимог участі доступно за посиланням: https://shorturl.at/lCDJY (для перегляду інформації потрібна реєстрація на сайті).

Детальна інформація про програму: https://shorturl.at/orxIP