Відбудеться II-й міжнародний Конгрес Координаційної платформи «ВзаємоДія»

Дата: 22.05.2024 14:53

ОГОЛОШЕННЯ

24.05.2024 з 9:00 до 16:00 у місті Ужгород, за адресою: Ректорат УжНУ (велика зала), 2 поверх, площа Народна, 3 відбудеться II-й міжнародний Конгрес Координаційної платформи «ВзаємоДія».

В заході братимуть участь більше 100 учасників: представники бізнесу, органи державної влади та місцевого самоврядування, консульські та дипломатичні установи, громадські організації, благодійні фонди, волонтерські рухи та інші державні та недержавні представництва – які наближають Україну до членства в Європейському Союзі та в спроможностях врятувати світові демократичні цінності, безпекові можливості проти геноциду й поневолення народів світу.

Конгрес відбуватиметься за такою програмою:

9:00 - 10:00

Ранкова вітальна кава. Реєстрація учасників. Підписання Меморандумів між муніципалітетами

10:00 - 10:30

Вітальні промови організаторів ГО "ГМПВУ "Взаємодія" та запрошених гостей

10:30 - 12:00

Дискусійна панель №1: «Інструменти взаємодії держави, громадянського суспільства та бізнесу – Зроблено в Україні»

12:15 - 13:45

Дискусійна панель № 2: «Ветеранський рух, політика внутрішньої міграції громадян та ресурсів»

13:45 - 14:30

Обідня перерва

14:30 - 16:00

Дискусійна панель № 3: «Нова генерація, інтеграція в Європейський союз, міжнародна політика»

Просимо Вас поширити серед підприємства, які ведуть свою діяльність, на території громади, щодо можливості взяти участь у вищезазначеному заході – у Дискусійній панель №1: «Інструменти взаємодії держави, громадянського суспільства та бізнесу – Зроблено в Україні», що відбудеться з 10:30 до 12:00. Задля участі у даному заході, необхідно зареєструватись: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSpMu_Zyw_Z4gYtzT0MuGQk0HWvmhgnZVSe90uuskVPl20iA/viewform?usp=sharing.

Про I-й міжнародний конгрес Координаційної платформи «ВзаємоДія», що відбувся 03.03.2023 можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1tbkkKokVzdR4yqffkp8VJXr2T_viMwuc?usp=sharing .