Свалявська міська рада

Закарпатської області

Про скликання шістдесятої сесії Свалявської міської ради VIII скликання

Дата: 22.05.2024 15:27
Кількість переглядів: 122

Фото без опису

30 травня 2024 року о 10:00 год. у приміщенні за адресою: м. Свалява, пл. Головна, 1 відбудеться засідання шістдесятої сесії Свалявської міської ради VIII скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою за добровільною відмовою гр. Русин О.М.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

24. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж території Полянської територіальної громади Мукачівського району  Закарпатської області.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

27. Про передачу земельної ділянки комунальної власності  в оренду.

28. Про передачу земельної ділянки комунальної власності  в оренду.

29. Про внесення змін до рішення 26 сесії 8 скликання Свалявської міської ради від 12.08.2022 року №854.

30. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

31. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж її у власність.

32. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної  власності та надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

41. Про затвердження детального плану території.

42. Про затвердження детального плану території.

43. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

44. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

45. Про надання дозволу на розроблення історико – архітектурного опорного плану міста Свалява Мукачівського району Закарпатської області.

46. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 23 грудня 2022 року №1058.

46. Про звіт начальника Комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради Закарпатської області.

47. Про звіт директора Комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області.

48. Про звіт директора комунальної організації Свалявський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

49. Про звіт начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради Закарпатської області.

50. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2024 року Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області.

51. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2024 року Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області.

52. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області» на 2024 рік.

53. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2024 року Комунального некомерційного підприємства «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради Закарпатської області.

54. Про затвердження програми «Поліцейський офіцер громади» Свалявської територіальної громади на 2024 рік.

55. Про затвердження внесення змін до «Програми соціальної підтримки мешканців Свалявської міської територіальної громади «Турбота» на 2024-2025 роки».

56. Про затвердження Програми відшкодування різниці між встановленим тарифом та вартістю послуги з централізованого водовідведення, що застосовується для категорії споживачів «Населення» з 01.06.2024 року до 31.12.2024 року, для комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області.

57. Про внесення змін до рішення сесії від 21 грудня 2023 року № 1541 «Про бюджет Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами від 16.02.2024 №1592, 28.03.2024 №1674, 02.05.2024 №1723).

58. Про затвердження протоколу аукціонної комісії, умов продажу та інформаційного повідомлення для проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Свалявської міської ради.

59. Про розгляд депутатського звернення.

60. Про розгляд депутатського звернення.

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.