Стартує освітньо-грантова програма Growth для підприємиць Закарпатської області

Дата: 18.06.2024 09:38

Стартує освітньо-грантова програма Growth для підприємиць Закарпатської області

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді запрошує підприємиць Закарпаття, які мають намір заснувати чи масштабувати сільськогосподарський бізнес, подавати заявки на участь в освітньо-грантовій програмі Growth. Проєкт покликаний підтримати розвиток жіночого підприємництва шляхом надання фінансової допомоги та актуальних бізнес-знань.

Про програму

Освітньо-грантова програма Growth складатиметься з двох частин:

• навчальний курс;
  • фінансова підтримка.

Навчання в межах програми триватиме 3 місяці в онлайн-форматі та міститиме 16 навчальних і 10 практичних модулів, присвячених створенню конкурентного продукту, пошуку каналів збуту, залученню грантової підтримки та багато іншого. У межах програми підприємиці також зможуть залучити менторську підтримку від досвідчених експертів проєкту.

За результатами проходження освітнього курсу 50 учасниць матимуть можливість отримати по 40 000 гривень фінансової підтримки на реалізацію своїх підприємницьких ініціатив.

Для кого?

Участь у програмі можуть взяти як досвідчені підприємиці, так і жінки, які мають намір заснувати власну справу у громадах Закарпатської області. Перевага під час реєстрації буде надаватись внутрішньо переміщеним особам.

Як взяти участь?

Для участі в програмі потрібно заповнити аплікаційну форму.

Під час реєстрації учасниці можуть обрати для себе зручну дату початку навчання (реєстрація на 1 потік завершена):

• 2 потік (старт 23 липня 2024 року): дедлайн подання заявки — 19 липня 2024 року;
  • 3 потік (старт 9 вересня 2024 року): дедлайн подання заявок — 5 вересня 2024 року;
  • 4 потік (старт 17 вересня 2024 року): дедлайн подання заявок — 12 вересня 2024 року.

Про результати відбору учасниць буде повідомлено електронною поштою після завершення прийому заявок на кожен з потоків. Листи будуть надіслані всім заявникам, незалежно від результатів відбору.

З додаткових запитань можна звертатися за електронною адресою diia.business.uzhhorod@gmail.com

Довідково: