Дата: 18.06.2024 14:45

Свалявська міська рада проводить громадське обговорення щодо стратегічної екологічної оцінки (СЕО) детального плану території по вул. Робітнича, м. Свалява.
Мета СЕО:
•    Отримати та врахувати пропозиції громадськості щодо впливу даного плану на довкілля.
•    Забезпечити екологічно збалансований розвиток території.
Деталі:
•    Повна назва документа державного планування: «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення  положень генерального плану з визначенням функціонального призначення частини території обмеженою вулицею Робітнича та залізничною колією регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» м. Свалява з метою будівництва об’єктів промисловості».
•    Орган, що прийматиме рішення: Свалявська міська рада Закарпатської області.
•    Строк для подання зауважень та пропозицій: 15 днів з дня оприлюднення цієї заяви.
•    Способи подання зауважень та пропозицій:
o    В електронному вигляді на адресу: citi@svalyava-rada.gov.ua, arch@svalyavska-gromada.gov.ua.
o    В письмовій формі за адресою: Україна, Закарпатська область, м. Свалява, пл. Головна, 1.
Де ознайомитися з заявою:
•    Офіційний веб-сайт Свалявської міської ради: https://svalyavska-gromada.gov.ua/ (розділ "Повідомлення та обговорення").
•    Портал Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.
Важливо! Ваші зауваження та пропозиції допоможуть покращити даний план та зробити його більш екологічно безпечним.
Звертайтесь!
Відділ містобудування та архітектури Свалявської міської ради
Телефон: +380504963835 E-mail: citi@svalyava-rada.gov.ua, arch@svalyavska-gromada.gov.ua

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки