Про скликання позачергової шістдесят першої сесії Свалявської міської ради VIІI скликання

Дата: 20.06.2024 10:27

21 червня 2024 року о 10:00 год. у приміщенні за адресою: м. Свалява, пл. Головна, 1 відбудеться засідання позачергової шістдесят першої сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання з наступним порядком денним:

1. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № SPE001-UA-20240606-32320 з продажу об'єкта малої приватизації.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Про дострокове припинення повноважень депутата Свалявської міської ради Бобаль Ольги Михайлівни.

4. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 24 грудня 2020 року №14.