Оголошення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

Дата: 02.07.2024 16:47

Відповідно до вимог законодавства України, оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту:
«Детальний план території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану з визначенням функціонального призначення частини території вулиці Алексія, м. Свалява, Мукачівського району, Закарпатської області з метою будівництва індустріального парку».

Громадськість має право протягом 15 днів з дня оприлюднення Заяви:
•    ознайомитися з її змістом;
•    подати свої зауваження та пропозиції.
Способи подання зауважень та пропозицій:
•    в електронному вигляді - на адресу: citi@svalyava-rada.gov.ua, arch@svalyavska-gromada.gov.ua.
•    в письмовій формі - за адресою: Україна, Закарпатська область, м. Свалява, пл. Головна, 1.
Важливо! Зауваження та пропозиції, отримані після закінчення строку громадського обговорення, не розглядаються.
Де можна ознайомитися з документами:
•    офіційний веб-сайт Свалявської міської ради: https://svalyavska-gromada.gov.ua/ (розділ "Повідомлення та обговорення").
•    портал Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

Звертайтеся!
Відділ містобудування та архітектури Свалявської міської ради Телефон: +380504963835 E-mail: citi@svalyava-rada.gov.ua, arch@svalyavska-gromada.gov.ua
Шановні жителі міста Свалява!
Ваша активна участь у процесі громадського обговорення дасть змогу врахувати всі ваші думки та пропозиції при розробці детального плану території.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки