Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 03.07.2024 16:23

10 липня 2024 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради з орієнтовним порядком денним:

1. Про надання  дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

3. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

4. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

5. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

6. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

7. Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

8. Про встановлення дорожніх знаків та розмітки на території Свалявської міської ради.

9. Про затвердження плану заходів із підготовки господарського комплексу, комунальних закладів, підприємств і установ бюджетної сфери Свалявської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

10. Про створення комісії з підготовки господарського комплексу, комунальних закладів, підприємств і установ бюджетної сфери Свалявської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024 – 2025 років.

11. Про схвалення проєкту внесення змін в додаток до рішення сесії Свалявської міської ради від 21.12.2023 №1534 «Про затвердження комплексної Програми енергозбереження та енергоефективності Свалявської міської територіальної громади на 2024 - 2025 роки».

12. Про схвалення проєкту внесення змін до «Програми профілактики злочинності на території Свалявської міської територіальної громади на 2023-2024 роки».

13. Про схвалення проєкту внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2024 рік.

14. Про схвалення проєкту внесення змін до Програми з благоустрою Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік.

Різне.