Оголошення!

Дата: 09.07.2024 08:16

Керуючись вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище + 28 градусів за Цельсієм, а саме з 1 липня 2024 року застосовується обмеження та заборона руху автотранспортних засобів фактичною масою понад 24 тон і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон з 10:00 години ранку до 22:00 години включно.

Обмеження руху не поширюється та транспортні засоби, які:

• використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;
  • перевозять швидкопсувні вантажі;
  • антисанітарні;
  • живі вантажі;
  • вантажі підвищеної небезпеки;
  • військові вантажі, товари подвійного призначення та/або майна, що використовується для потреб оборони та інше.

Умови та режими тимчасових обмежень будуть переглядатися залежно від прогнозованої та фактичної температури повітря.