Увага – початок голосування за проєкти бюджету громадський ініціатив!

Дата: 01.08.2024 13:59

Увага – початок голосування за проєкти бюджету громадський ініціатив!

Шановні мешканці громади !

З 12.08.2024 по 10.09.2024  проводиться голосування  у підтримку проєктів, поданих в рамках Бюджету громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади.

Голосувати за проєкти бюджету громадських ініціатив Свалявської  міської територіальної громади,  можна як онлайн, через електронну систему «Громадський бюджет» (платформа e-DEM) за посиланням https://budget.e-dem.ua/2124010100 так і паперовим бюлетнем  у Центрі надання адміністративних послуг Свалявської  міської ради  (каб.111). Наголошуємо,  що паперове голосування буде здійснюватися згідно графіку роботи Свалявської міської ради.

Згідно рішення комісії з питань бюджету громадських ініціатив  Свалявської  міської територіальної громади, до голосування допущено 2 проєкти:

- 1 великий «Облаштування спортивно-ігрового майданчика на території Дусинського стадіону»

-1 малий «Облаштування сучасного спортивного простору для дітей дошкільного віку»

З реєстром проєктів, які отримали попередню позитивну оцінку і допущені до голосування, можна ознайомитись на  офіційному сайті Свалявської міської ради за посиланням:  https://svalyavska-gromada.gov.ua/bjudzhet-gromadskih-iniciativ-svalyavskoi-miskoi-teritorialnoi-gromadi-15-59-07-11-01-2024/

Вимоги до участі у голосуванні:

1. Вік особи від 16 років.
  2. Місце проживання особи зареєстроване у Свалявській міській територіальній громаді, що підтверджується паспортом.
  3. Особа навчається у навчальному закладі розташованому на території Свалявської міської територіальної громади, що підтверджується студентським квитком.
  4. Внутрішньо переміщені особи - наявність документу, що підтверджує їх перебування у громаді.

УВАГА: Кожен голосуючий може віддати один голос за малий проєкт та один голос за великий проєкт.

Інструкція з голосування у форматі «онлайн» через електронну систему «Громадський бюджет» (платформа Е-DEM) за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=BoOEGgfklMM

Проєкти, які будуть підтримані необхідною кількістю голосів ( 50 голосів і більше) реалізовуватимуться за рахунок коштів  Свалявської міської територіальної громади у 2025 році.

Голосуйте за цікаві ідеї !!!