Оголошено переможців Громадського бюджету 2024 року

Дата: 20.09.2024 09:34

Оголошено переможців Громадського бюджету 2024 року!

18 вересня 2024 року  під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  міської ради Михайла ПОПОВИЧА відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади, під час якого підбили підсумки цьогорічного конкурсу проєктів та за результатами голосування визначили переможців.

Загалом до голосування долучилося  216  мешканців нашої громади.  За великий проєкт  «Облаштування спортивно-ігрового майданчика на території  Дусинського стадіону» вони віддали - 121 голос, за малий проєкт «Облаштування сучасного спортивного простору для дітей дошкільного віку» - 95 голосів.

Одноголосно рішенням комісії з питань бюджету громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади, обидві проєктні ініціативи визнано переможцями.

Вітаємо авторів проєктів-переможців та висловлюємо вдячність усім мешканцям громади, які доєдналися до конкурсу бюджету громадських ініціатив шляхом подання та/ або голосування за проєкти.

Ознайомитися з повним описом проєктів – переможців можна на платформі електронної системи «Громадський бюджет» Е-ДЕМ ( https://budget.e-dem.ua/2124010100)

Наголошуємо, що проєкти-переможці 2024 року, після затвердження їх на сесії  Свалявської міської ради, підлягатимуть фінансуванню за рахунок коштів бюджету Свалявської міської територіальної громади та впроваджуватимуться у наступному  бюджетному році.

Протокол   № 2  засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив (додається)

.