Повідомлення та обговорення

09 Грудня, 2022 р., 10:24
Містобудівна документація «Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану територіальної громади, для території по вул. Донського (Об’їзна) в м. Свалява».
18 Листопада, 2022 р., 11:47
23 Вересня, 2022 р., 14:50
Містобудівна документація «Внесення змін в детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану територіальної громади, для території по вул.Фізкультурна в м.Свалява».
23 Вересня, 2022 р., 14:39
Містобудівна документація «Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану територіальної громади, для території по вул.Визволення в м. Свалява».
02 Вересня, 2022 р., 15:47
«Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану територіальної громади, для території по вул. Визволення в м. Свалява»