30 Березня, 2021 р., 10:03
У рамках екологічної акції «Громада – за чисте довкілля» волонтери та працівники державних установ наводять лад на прилеглих до будівель територіях, а також окремих локаціях у своїх населених пунктах.  Міська рада дякує всім, хто доклав зусиль до прибирання території громади, за участь у заходах. Просимо жителів громади і надалі долучатися до екологічних заходів.
22 Березня, 2021 р., 14:50
 З ініціативи міського голови Юрія Григи міська рада визначила одним із пріоритетних напрямків роботи благоустрій центру Сваляви. На тих ділянках тротуару, мощення яких пошкоджене, будуть поетапно проводитися ремонтні роботи.  Сьогодні навпроти багатоквартирного будинку №76 по вулиці Головній у Сваляві працівники КП «Виробниче управління комунального господарства» розпочали роботи з благоустрою частини тротуару. Наразі проводиться демонтаж старої тротуарної плитки. Цю ділянку тротуару викладуть новою бруківкою.
12 Березня, 2021 р., 17:10
Сьогодні, 12 березня, відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
07 Березня, 2021 р., 17:16
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня.
06 Березня, 2021 р., 16:14
Сьогодні, 6 березня, відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
03 Березня, 2021 р., 15:55
Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» проводять оновлення вуличного освітлення у Сваляві. Вже замінено несправні лампи на нові світлодіодні на вулицях Ярослава Мудрого, Добровольців, Торговій, Новій. У випадках, коли потрібно замінити світильники вуличних ліхтарів, то монтують нові світильники.  Наразі працівники КП  «Виробниче управління комунального господарства» виконують роботи із заміни LED-ламп на території міського парку ім. І. Франка.
26 Лютого, 2021 р., 16:02
Сьогодні, 26 лютого, відбулося перше засідання четвертої сесії міської ради.